Gülbahar Mah. Şekerciler Sk. Meriç Center No:3/3 Şişli İstanbul
0212 212 02 23

Hizmetlerimiz

Bilgisayar Teknik Servis

Donanım sorunları, yazılım yenilikleri, veri geri yükleme ve çok daha fazlası için tecrübeli kadromuzla size yardımcı oluyoruz. En son teknolojiyle hızlı ve güvenli bir servis deneyimi sunmaktayız.
Bilgisayar Teknik Servis

Web Tasarım & Yazılım

Modern ve çarpıcı web tasarımlarıyla dijital alanda öne çıkın! Deneyimli ekibimiz, benzersiz tasarım ve verimli yazılım stratejileriyle sizi sanal arenada öne taşır. Mobil uyumlu web tasarımları için bizimle iletişime geçin.
Web Tasarım & Yazılım

Data & Veri Kurtarma

Verileriniz mi kayboldu? Üzülmeyin! Uzman veri kurtarma servislerimizle, silinmiş, hasarlanmış ya da ulaşılamaz hale gelmiş bilgilerinizi emniyetli bir biçimde yeniden kazanmanızı sağlıyoruz.
Data & Veri Kurtarma

Laptop Teknik Servis

Laptop sorunlarınızda uzman desteğiyle yanınızdayız! Donanım sorunları, yazılım yenilikleri, veri geri yükleme ve çok daha fazlası için tecrübeli kadromuzla hızlı ve emniyetli hizmetler sunmaktayız.
Laptop Teknik Servis

Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Uzaktan destek hizmetimizle, yazılım problemlerinizi hızlı ve emniyetli bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Bir tıklama ile problemlerinizi bizimle paylaşabilir ve çözümüne kavuşabilirsiniz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Google ve Sosyal Medya Yönetimi

Dijital arenada fark yaratın! Google ilanları ve sosyal medya kanallarında marka tanınırlığınızı yükseltmek adına deneyimli ekibimizle size destek oluyoruz. Kampanyalar ve doğru kitle analiziyle dijital izinizi güçlendiriyoruz.
Google ve Sosyal Medya Yönetimi

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayarlarınızın daima yüksek performans ve güvende olmasını mı arzuluyorsunuz? Uzman bakım anlaşmamız sayesinde, düzenli kontrol, yenileme ve tamir hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bilgisayar Bakım Anlaşması

Network & Ağ Kurulumu

Dijital ortamda sürekli ve stabil bir bağlantı için güçlü bir ağ altyapısı şarttır. Profesyonel ekibimizle, evinizden iş yerinize, karmaşık ağ sistemlerine kadar tüm ağ kurulumu ve ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz.
Network & Ağ Kurulumu

Apple Teknik Hizmetler

Tecrübeli ekibimizle, iPhone’dan MacBook’a kadar tüm Apple cihazlarınız için teknik yardım ve tamir servisleri sağlıyoruz. Apple servis ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.
Apple Teknik Hizmetler

MECİDİYEKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

WhatsApp Destek Hattı