Mecidiyeköy, Şht. Er Cihan Namlı Cd No:8 D:A, 34387 Şişli/İstanbul
0212 212 02 23

Hakkımızda

Vizyonumuz

Dermen Bilişim A.Ş., bilgisayar servisi ve teknik yardım sektöründe lider bir konumda bulunup, müşterilere üstün kalite hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Şirketimizin amacı, müşterilerimizin teknoloji taleplerine uygun servis alternatifleri ile yanıt vererek, bilgisayar ve donanım meselelerine hızlı ve verimli bir yaklaşımla çözüm bulmaktır.

Misyonumuz

Dermen Bilişim A.Ş., bilgisayar servisi ve teknik yardım konusunda kalite ve mükemmeliyeti benimsemiştir. Şirketimizin ana hedefi, müşterilerimizin teknoloji taleplerine çabucak cevap vermek, bilgisayarlarını mükemmel bir performansla çalışmasını desteklemek ve karşılaşılan sorunları hızla çözmektir.

 

Dermen Bilişim, en ileri teknolojik ekipmanlara sahip, uzman ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine üstün ve güvenilir hizmetler sunar. Hızla çözüme kavuşturulan arızalar, müşteri verilerinin sıkı güvenlik ve gizlilikle saklanması, şirketin en önem verdiği prensiplerdendir.

Bilgisayarla ilgili zorluklarını Dermen Bilişim’in deneyimine emanet eden birçok müşteri, firmanın sektördeki üstün konumunun kanıtıdır. Dermen Bilişim, teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı sürdürmektedir.

Dermen Bilişim, Türkiye’nin bilgisayar servis sektöründeki lider firmalarından bir tanesidir. Bilgisayar onarımı ve bakımı alanlarında deneyimli ekibi ile müşteri teknoloji taleplerine hızlı ve verimli bir yaklaşımla cevap verir.

Bilgisayar onarımları, düzenli bakım, donanım güncellemeleri, yazılım yükseltmeleri ve veri kurtarma gibi hizmetlerle Dermen Bilişim, müşteri tatminini merkezine alır. Teknolojik zorluklara tailor-made çözümler üreterek, müşterilerinin işlerinin aksamadan ilerlemesini garantiler.

WhatsApp Destek Hattı