Bilgisayar servisi

Firmamız hem şirketler hemde ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook tekknik servis hizmeti vermektedir. Bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafınızdan yerinizde çözülmesini sağlamaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, yazılımı ve bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Yerinde Bilgisayar Servisi Hizmeti

Destek ekibimiz adresinize gelerek bilişim sistemlerinizle ilgili sorunu tespit ederek yerinde çözümler. Sorunlarınız çözümlendikten sonra bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımı yapılır. Yapılan işlemler teknik servis formu hazırlanarak tarafınıza bilgisi verilir.

Uzaktan Yardım Hizmeti

Acil veya küçük arızalar olduğunda internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarlarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şekilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilermiz yararlanabilmektedir

Kurumsal Network (Ağ) Kurulum Hizmetleri 

Kurumsal Network Çözümleri Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan e-business gereksinimlerinizi karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar.